Partnerzy

High Values

High Values: Consulting & Training jest cieszącą się zaufaniem firmą doradczą w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) i kultury organizacyjnej dla firm polskich i zagranicznych. Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów we włączaniu wartości CSR do strategii biznesowej, polityki wewnętrznej i budowaniu relacji z otoczeniem biznesowym.

Priorytetem dla nas jest sukces i zadowolenie naszych Klientów, co można osiągnąć poprzez zespołową współpracę i zrozumienie wyzwań biznesowych, przed którymi stoją nasi Klienci. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze usługi wspierają zarówno zrównoważony rozwój biznesu i jego transparentność, jak i internacjonalizację współczesnych firm. 

Adres strony: http://www.high-values.com

Informacje prawne

Wszystkie programy szkoleniowe i edukacyjne realizowane przez Fundację "CSR Kompas" są programami autorskimi, włączając w to ich strukturę, koncepcję oraz wszystkie ich elementy, i są chronione prawem autorskim. Żaden utwór i żadna jego część, jak również żaden inny element zawarty na stronie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób i w jakiejkolwiek formie, w tym elektronicznej, mechanicznej, włączając w to kopiowanie, szeroko pojętą digitalizację i zamieszczanie w Internecie.

Skontaktuj się z nami

  • Fundacja "CSR Kompas"
  •  ul. A. E. Odyńca 59/24, 02-644 Warszawa
  • kontakt@csrkompas.pl
  • KRS: 0000526115
  • NIP: 521-367-99-17
  • Konto: 17103000190109850300106667
 
 

Chmura znaczników

dla biznesu o programie dla instytucji o programie dla kobiet o programie dla szkół o programie o fundacji