Partnerzy

Electrolux

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego. Firma oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy sprzętów, m.in. chłodziarko-zamrażarek, zmywarek, pralek, kuchni, odkurzaczy, klimatyzatorów oraz drobnych urządzeń AGD. W skład Grupy Electrolux wchodzą marki: Electrolux, Zanussi, AEG oraz Electrolux Grand Cuisine. Co roku ponad 50 milionów naszych produktów trafia do klientów w blisko 150 krajach.

Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ciągu ostatnich ośmiu lat, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. Electrolux, dzięki inwestycji rzędu 400 milionów euro, uruchomił w Polsce 4 fabryki sprzętu AGD: w Siewierzu, Oławie, Żarowie i Świdnicy. Rocznie z polskich fabryk wyjeżdża około 3,5 miliona pralek, suszarek, zmywarek oraz kuchenek i piekarników. W naszym kraju działa także centrala regionalna na Europę Środkowo - Wschodnia w Warszawie oraz Globalne Centrum Usług w Krakowie. Firma zatrudnia blisko 4 000 osób w Polsce.

Adres strony: http://www.electrolux.pl/

Informacje prawne

Wszystkie programy szkoleniowe i edukacyjne realizowane przez Fundację "CSR Kompas" są programami autorskimi, włączając w to ich strukturę, koncepcję oraz wszystkie ich elementy, i są chronione prawem autorskim. Żaden utwór i żadna jego część, jak również żaden inny element zawarty na stronie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób i w jakiejkolwiek formie, w tym elektronicznej, mechanicznej, włączając w to kopiowanie, szeroko pojętą digitalizację i zamieszczanie w Internecie.

Skontaktuj się z nami

  • Fundacja "CSR Kompas"
  •  ul. A. E. Odyńca 59/24, 02-644 Warszawa
  • kontakt@csrkompas.pl
  • KRS: 0000526115
  • NIP: 521-367-99-17
  • Konto: 17103000190109850300106667
 
 

Chmura znaczników

dla biznesu o programie dla instytucji o programie dla kobiet o programie dla szkół o programie o fundacji