Partnerzy

First Recycling

First Recycling należy do międzynarodowej grupy IL Recycling, działającej w Szwecji i w Polsce. Placówki operacyjne zlokalizowane są w największych aglomeracjach w Polsce – w Warszawie, Sosnowcu oraz w Poznaniu. Firma działa od ponad 60 lat, w Polsce obecna jest od 1996 roku. Cała grupa zatrudnia około 600 pracowników posiadających wszechstronną wiedzę na temat recyklingu.

First Recycling oferuje wszechstronny serwis i usługi zaczynając od: odbioru i zarządzania wszelkimi odpadami, poprzez fachowe doradztwo i pomoc w obszarze gospodarki odpadami, aż po wynajem kontenerów i pojemników. Corocznie pomaga ponad tysiącu klientom efektywniej gospodarować odpadami, osiągać coraz lepsze wyniki finansowe, a w rezultacie jeszcze bardziej koncentrować się na głównej działalności firmy.

First Recycling wspólnie z klientami pracuje nad ciągłym zwiększaniem efektywności rozwiązań stosowanych w zarządzaniu odpadami. Dzięki temu przyczynia się do chronienia wartościowych zasobów środowiska naturalnego. W codziennej pracy First Recycling nieustannie poszukuje wartościowych rozwiązań i zysków dla każdego. Ponadto kładzie dużą wagę na społeczną odpowiedzialność biznesu, jest przedsiębiorstwem odpowiedzialnym wobec społeczeństwa i swoich pracowników, dlatego tworzy dla nich bezpieczne i godne zaufania miejsce pracy, będące wartością dodaną. Wizją firmy jest to, aby wszyscy – klienci, pracownicy, społeczeństwo i środowisko – zyskali dzięki aktywności biznesowej.

Adres strony: http://firstrecycling.pl/

Informacje prawne

Wszystkie programy szkoleniowe i edukacyjne realizowane przez Fundację "CSR Kompas" są programami autorskimi, włączając w to ich strukturę, koncepcję oraz wszystkie ich elementy, i są chronione prawem autorskim. Żaden utwór i żadna jego część, jak również żaden inny element zawarty na stronie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób i w jakiejkolwiek formie, w tym elektronicznej, mechanicznej, włączając w to kopiowanie, szeroko pojętą digitalizację i zamieszczanie w Internecie.

Skontaktuj się z nami

  • Fundacja "CSR Kompas"
  •  ul. A. E. Odyńca 59/24, 02-644 Warszawa
  • kontakt@csrkompas.pl
  • KRS: 0000526115
  • NIP: 521-367-99-17
  • Konto: 17103000190109850300106667
 
 

Chmura znaczników

dla biznesu o programie dla instytucji o programie dla kobiet o programie dla szkół o programie o fundacji