Partnerzy

Jula

Jula oferuje atrakcyjny asortyment kreatywnym majsterkowiczom, fachowcom oraz osobom lubiącym spędzać aktywnie czas.

Ciągłe ulepszenia w zakresie zużycia energii i zasobów przez naszą organizację przyczyniają się do ochrony środowiska i ograniczenia kosztów. Możemy pozytywnie wpływać na planetę i zapewniać korzyści naszym klientom, poprawiając jakość i bezpieczeństwo produktów i oferując produkty, które pomagają naszym klientom prowadzić bardziej zrównoważony tryb życia. Dzięki zrównoważonemu rozwojowi firma Jula może nie tylko zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i społeczeństwo, ale także umocnić pozycję swojej marki i zwiększyć możliwości biznesowe.

Pozostając w zgodzie z naszą wizją, czujemy się odpowiedzialni za coś więcej niż tylko za swoje produkty i organizację. Ścisła współpraca z naszymi dostawcami, w tym branie odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo, to główne warunki osiągnięcia dobrej jakości, zrównoważonego wykorzystania zasobów i niskiej ceny.

Adres strony: http://www.jula.pl/

Informacje prawne

Wszystkie programy szkoleniowe i edukacyjne realizowane przez Fundację "CSR Kompas" są programami autorskimi, włączając w to ich strukturę, koncepcję oraz wszystkie ich elementy, i są chronione prawem autorskim. Żaden utwór i żadna jego część, jak również żaden inny element zawarty na stronie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób i w jakiejkolwiek formie, w tym elektronicznej, mechanicznej, włączając w to kopiowanie, szeroko pojętą digitalizację i zamieszczanie w Internecie.

Skontaktuj się z nami

  • Fundacja "CSR Kompas"
  •  ul. A. E. Odyńca 59/24, 02-644 Warszawa
  • kontakt@csrkompas.pl
  • KRS: 0000526115
  • NIP: 521-367-99-17
  • Konto: 17103000190109850300106667
 
 

Chmura znaczników

dla biznesu o programie dla instytucji o programie dla kobiet o programie dla szkół o programie o fundacji